Adventní věnec v bleděmodrém

Letos jsem se rozhodla vyrobit adventní věnec v bleděmodrém, lépe řečeno v bílo modré zimní kombinaci barev. Tato kombinace mne uklidňuje a i když třeba venku nebude sníh, modrobílá dekorace mi jej bude připomínat.

bílý korpus a drátěné spirály na svíčky jako základ pro adventní věnec v bleděmodrém

Korpus z bíle nastříkaných prutů jsem měla schovaný z loňska. Taky jsem ze zkušenosti věděla, že se do něj nedají zapíchnout bodce na svíčky, tak jsem musela improvizovat. Z pevného drátu jsem umotala vyšší spirály, které poslouží jako svícny.

všechny dekorace pro adventní věnec v bleděmodrém na jedné hromadě

Nachystala jsem si stříbrné a bílé dekorace. Vyrobila jsem vánoční hvězdy z bílého foamiranu, vyřezala větvičky z bílé třpytivé pěnovky, stříbrné bobule jsem svázala stříbrnou stužkou.

dřevěné - sněhové vločky, stromečky, hudební nástroje

Taky jsem našla dřevěné ozdoby – použila jsem vločky, stromečky a hudební nástroje.

bílé vánoční hvězdy z foamiranu a svazky stříbrných bobulí

Už jen všechny tyto dekorace pohromadě mě naladily na adventní čas!

bleděmodrá svíčka s dekoracemi na adventním věnci v bleděmodrém

Pak jsem do každé spirály vložila bleděmodrou svíčku a pomocí tavné pistole kolem ní upevnila dekorace tak, aby byla svíčka usazená v takovém květinovém hnízdě. Svazky s bobulemi jsem zastrčila za spirálu a po obvodu věnce a na drátěnou spirálu jsem nalepila dřevěné ozdoby.

hotový adventní věnec v bleděmodrém na stole je připravený k zapálení první svíčky

Z výsledku mám velikou radost, jsem ráda, že jsem se pro tento adventní věnec v bleděmodrém rozhodla. Už se těším, až zapálíme první svíčku.

POZNÁMKA: Foamiran je velmi tenká pěnovka, která se používá především na výrobu krásných květů, poupat a kytic, jako třeba na mém kurzu Výroba květin z foamiranu.

Děkuji za nakouknutí
a relaxujte tvořením!