Přidejte se
do facebookové skupiny

Papírové
a jiné tvoření
pro dospělé

a nechejte se ZDARMA
inspirovat, ptát se,
sdílet a tvořit

Jste žena, která ráda tvoří?

Hledáte inspiraci a ráda zkoušíte nové techniky?

Milujete papír a chcete své papírové tvoření obohatit o nové nápady?

Nebo jste zvědavá začátečnice, která chce zjistitit,
jestli ji bude bavit práce s papírem?

Přidejte se do skupiny žen,
které spojuje tvoření (nejen) z papíru.

Ve skupině najdete

PRAVIDELNÉ
středeční otázky

Otázky Vás pobaví, naladí na kreativní notu, odreagují vás a navíc vás pročítání odpovědí ostatních ubezpečí, že jste tady správně... :)

TÉMĚŘ PRAVIDELNÉ
inspirace na víkend

Inspirace na víkend jsou jednoduché tipy nebo návody na zábavné tvoření, většinou z papíru, protože ten je pro nás základem všehomíru.

NEPRAVIDELNÉ
rozhovory

K rozhovorům si zvu zajímavé a inspirativní osoby s kreativní duší z nejrůznějších oborů, do kterých takto můžeme nahlédnout.

Kromě pravidelných dávek inspirace, tipů a zkušeností
se můžete těšit i na podporující a tvůrčí energii
žen na stejné vlně.

Co říkají členky skupiny

„Do skupiny mne přivedla zvědavost s výrobou mého prvního minialba. Je boží vidět, co vše se dá s papírem tvořit a jak ho rozhýbat. A díky Rejce, pečlivě zpracovaným návodům a videím, které pomohou, když ti zrovna něco nejde, dokáži tvořit krásné věci, které dělají radost nejen mně, ale i rodině a přátelům."

Věra Říhová

„Ve skupince jsem velmi ráda, je velmi inspirativní i pro ženy, které mají jiné tvoření. Rády si od svého občas odpočineme. Klídek a pohoda, bezvadné vedení a krásné výrobky."

Jana
Školaudyová

„Rejku už sleduji nějaký ten pátek, s velkou chutí a nadšením jsem absolvovala kurz minialba a moc se mi líbí přístup, profesionalita, radost z tvoření, ochota a krásné přátelské prostředí ve skupině. Je radost s Rejkou cokoli podniknout..."

Helena Alena
Sacherová

„Do skupiny jsem se přidala po absolvování kurzu od Rejky. Protože mám ráda práci s papírem, tak jsem byla nadšená, že vznikla tato skupinka podobně zaměřených lidiček. Ve skupině je cítit nadšení, povzbuzení, pomoc. Lidé se tu dělí o své zkušenosti a nápady, proto je tato skupinka inspirací jak pro zkušené, tak pro začínající kreativce."

Lenka Kalužová

„Miluji papír, papírnictví bylo mým nejoblíbenějším obchodem už v dětství. Miluji fotky a upomínky na pěkné chvíle. Spojení toho je album. A když jsem jednou byla na tvém kurzu a viděla, jak se dá hezké album udělat, byla jsem lapena. Takže tady prostě nemohu chybět."

Markéta Svobodová

„Do skupiny mne přivedla zvědavost s výrobou mého prvního minialba. Je boží vidět, co vše se dá s papírem tvořit a jak ho rozhýbat. A díky Rejce, pečlivě zpracovaným návodům a videím, které pomohou, když ti zrovna něco nejde, dokáži tvořit krásné věci, které dělají radost nejen mně, ale i rodině a přátelům."

Zuzana Jalůvková

„Já jsem se o toto tvoření začala zajímat po absolvování kurzu "hýbací prvky" a tak se mě to začalo líbit, že jsem tomu úplně propadla. Věnuji tvoření každou volnou chvilku. Je to droga. A moc se u toho člověk odreaguje, zklidní a zrelaxuje."

Lučiana Vintrová

Se mnou se zamilujete do papírového tvoření

Jmenuji se Rejka Balcarová.
Jsem hračička, miluju práci s papírem, komunikaci s lidmi a relaxaci při tvoření.

Baví mě vymýšlet kurzy, které jsou nápadité a zábavné.
Taky umím vysvětlit i složité věci jednoduše a dovést vás k výsledku, se kterým budete spokojeni.

Podle mých návodů vyrobíte papírové prvky, na které byste si samy netroufly.
Mými kurzy prošlo přes 500 spokojených žen, začátečnic i pokročilých.

Těším se na vás ve skupině ZDARMA,
ve které se nikdy nenudíme
a začátečnice i pokročilé tu jsou na jedné lodi.

account android arrow-alt-circle-down arrow-alt-circle-left arrow-alt-circle-right arrow-alt-circle-up arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up author bars behance blogger buffer caret-down caret-left caret-right caret-square-down caret-square-left caret-square-right caret-square-up caret-up cart-menu-1 cart-menu-2 cart-menu-3 cart-menu-4 categories chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up clock close comments cookies copyright coupon-discount date-modified date-published discord double-arrows-down double-arrows-left double-arrows-right double-arrows-up dribbble envelope-open envelope eye facebook fax flickr foursquare github gmail google-drive grid-view hashtag hollow-ring homepage instagram ios level-down-alt level-up-alt line link linkedin list-view login logout long-arrow-alt-down long-arrow-alt-left long-arrow-alt-right long-arrow-alt-up medium messenger mobile-menu mobile phone pinterest place qq quote-left quote-right quotes reading-time-hourglass reading-time-stopwatch reddit rss scroll-to-top search shazam shopping-bag shopping-cart side-panel-opening-2-left side-panel-opening-2-right side-panel-opening-left side-panel-opening-right skype slack small-arrow-down small-arrow-left small-arrow-right small-arrow-up sms snapchat soundcloud spinner spotify stackoverflow sync telegram tiktok times-circle tinder trello tripadvisor tumblr twitch twitter viber vimeo vine vkontakte website wechat whatsapp windows wishlist xing yelp youtube zoom