ŠESTITÝDENNÍ ONLINE KURZ

Hravá
interaktivní
alba s překvapením

Vyrob si své
první velké album
s hýbacími prvky

6. října - 16. listopadu 2023

 • Jsi zamilovaná do papíru a baví tě dávat mu nový účel?
 • Chceš si odpočinout od denních starostí a vyrobit si něco moc hezkého?
 • Chceš svým blízkým darovat tebou vytvořené album?
 • Pracuješ ráda podle dobrého návodu, bez přemýšlení o rozměrech a jednotlivých krocích?
 • Jsi okouzlená pohyblivými prvky, kterými se dají zpestřit stránky alba?

Chceš vytvořit

velké album s překvapivými hýbacími prvky,
do kterého se vejde až 76 fotografií?

Hýbací prvky, 3D prvky, pop-up elementy, prostorové mechanismy nebo taky hejblátka promění obyčejné album se statickými stránkami v zábavnou knihu plnou překvapení.

Díky kurzu kdykoliv opakovaně vykouzlíš:

vznášející se panel pro 2 fotky
otočnou harmoniku pro 4 fotky
levitující rohové kartičky pro 8 fotek
prvek Fotko, z kapsy ven! pro 2 fotky
překlápěcí zamykačku pro 1 fotku
sehraná dvojčata pro 2 fotky

Vytvoř si album sama. Přitom se odreaguješ,
přepneš se do módu „řeším jen nůžky,
papír a lepidlo" a zapomeneš na starosti.

Užiješ si

 • 6 týdnů papírového tvoření, které ti vykouzlí úsměv na tváři a ty se budeš těšit se na každou chvilku s papírem v ruce.
 • 6 týdnů mojí aktivní podpory, díky které vše bez problémů dotáhneš až do hotového alba a ty budeš mít už v půlce listopadu krásný dárek pod stromeček.
 • Skupinové online konzultace, kde s vámi proberu vše, co zrovna kolem alba budete řešit.
 • Sdílení se stejně naladěnými ženami, což je nejlepší motivace na světě a kdo ví, možná si tu najdeš novou kamarádku.
 • Radost a nadšení pokaždé, když dokončíš další nový prvek nebo stránku.

Zamiluješ si

 • Video návody krok za krokem, které ti vizuálně objasní složitější postupy.
 • Návody v PDF ke stažení a vytištění, se kterými můžeš tvořit i bez připojení na internet.
 • Přístup ke kurzu po dobu 2 let.

Nebudeš na to sama. Podpořím tě já i tvé spolužačky a na konci kurzu budeš maximálně spokojená a nadšená z toho, co všechno jsi zvládla.

Za 6 týdnů si vyrobíš foto album

velikosti 21 × 21 cm
se 6 různými hýbacími prvky
a 4 variantami stránek bez 3D prvků.
Vyrobíš pevné desky a vazbu
a dáš celé album dohromady.

Budeš vědět,

jak ozdobit desky alba,
jak si připravit fotky různých velikostí,
jak měnit velikost prvků podle potřeby,
jak relaxovat tvořením.

Zažij skvělý pocit vyrobit album,
doplnit ho fotkami
a udělat s ním někomu radost.

Doporučuji všem, co mají zájem naučit se něco nového. Příjemný přístup lektorky, výborně zpracovné návody a videa. Pokud rádi pracujete s papírem, vřele doporučuji - jde to samo!

Lučiana

Rejko děkuji za čas a ochotu podělit se o bohaté zkušenosti. Podzim naplněný tvořením byl úžasný, kurz jsem si užila a z každého vytvořeného prvku jsem se radovala jako malé dítě.

Klára Č.

Těšila jsem se na každý nový týden a nový prvek, naučila jsem se vyrobit album, do kterého jsem se vždy bála pustit. Hlavně jsem byla, byť virtuálně, ve společnosti stejně praštěných lidí, od kterých jsem mohla čerpat rady, energii, úsměv a hlavně jsme byli všichni na jedné lodi. Naučila jsem se lépe využít pomůcky, papíry, ale i návody, které byly úžasné.

J. o. Ori

Kurz byl velmi pěkně a srozumitelně připraven. Po jeho absolvování jsem schopna si sama vyrobit nádherné album nejen na fotky. Líbila se mi podpora během celého kurzu od Rejky i ostatních účastnic. Plně mi vyhovovalo spojení video tutoriálu a psaného návodu. Další Rejčiny kurzy budu určitě ráda absolvovat a doporučovat všem svým kamarádkám. Moc děkuji.

Jana Lorencová

Odpočiň si při práci s papírem a odnes si zvědavost, co ještě se dá vytvořit.

BONUS č. 1

obsah minikurzu Minialbum na prázdninové fotky

V členské sekci na webu se můžeš kdykoliv vrátit k návodům a videím z minikurzu a znovu si vyrobit minialbum se třemi hýbacími prvky.

Vejde se do něho až 15 foto vzpomínek a zážitků, které album povýší na jedinečný osobní dárek.

BONUS č. 2

návod na přání Dva domečky jedním tahem

Staň se stavařkou a postav hned dva domy. Podle postupových návodů (krok za krokem) vytvoříš přání, které otevřeš a před tebou se vztyčí dvě stavby najednou.

Takové přání se líbí malým i velkým holkám i klukům!

BONUS č. 3

2 doháněcí týdny s mou aktivní podporou NAVÍC

Chápu, že můžeš mít obavu, jestli za 6 týdnů stihneš vše vyzkoušet, aby ses mě během nich mohla zeptat na vše, co by ti nebylo jasné. Proto ke kurzu přidávám dva týdny mojí podpory navíc.

V těchto dvou týdnech nedostaneš nové úkoly, ale budeš mít příležitost dohnat, co jsi nestihla, sdílet své zkušenosti a doptat se na vše, na co ses ještě nezeptala.

Moje podpora tedy bude trvat celkem 8 týdnů až do 25. listopadu.

CENA KURZU

jednorázová
cena

5 100 Kč

tři splátky
po 14 dnech

1 810 Kč

Pojď si čas na tvoření naplánovat podle sebe.

Díky tomu, že je kurz online, nikdo neuvidí, jak se vztekáš, když něco špatně slepíš. :-D

Co když...

Jsi v tvoření z papíru naprostá začátečnice?

To vůbec nevadí, všechny mé kurzy zvládnou i začátečníci, podle návodů vypracovaných krok za krokem to zvládneš i ty. Všechno ti vysvětlím, budu ti během kurzu k dispozici.

Nemáš žádné pomůcky ani materiál?

Začít se dá i s úplně obyčejnými pomůckami a materiálem, jako jsou školní čtvrtky, barevné papíry, pravítko, tužka a nůžky.

V době kurzu nebudeš mít dostatek času na tvoření?

Pokud budeš mít čas alespoň na sledování toho, co budeme v kurzu dělat, podle návodů, ke kterým budeš mít přístup dva roky, si vše hravě vyrobíš i později. Ale myslím si, že tě tvoření ve skupině vtáhne. :)

Co říkají účastnice kurzu

Kurz velmi předčil má očekávání. Vůbec jsem nečekala, že hned napoprvé vyrobím tak krásné komplexní dílo, které se nebudu stydět věnovat jako dárek. Kurzem mne provedly úžasné návody v PDF a videa. Vůbec se není třeba ničeho obávat, dle rad a návodů to zvládne opravdu každý. Velmi mne bavilo, že jsem si k tvoření mohla sednout, když jsem měla volnou chvilku a nebyla ničím limitovaná.

Ála Rybáková

Tento kurz ma zmobilizoval k tvorbe a pomohol mi nadstavit si cas, naucil ma vyrobit si doma album ktory by som sa nehanbila ani darovat prave naopak. Je dokonaly. Kurz mi pomohol dozvediet sa viac finticiek na pracu s papierom. Maximalne ho mozem odporucit a zarucim sa ze ak sa prihlsite vyrobite si album ktory bude vasou hrdostou a moznostou uchovania si nadhernych spomienok v albume z vasich ruk.

Kristina Soltera

Kurz s Rejkou byl jedním slovem SKVĚLÝ. Konečně mne donutila ke tvoření, samozřejmě nenásilnou formou, což byl velký relax. Ukázalo se, že si jde najít ten čas. A najít ten čas stálo určitě za to, protože vše šlo hladce díky super zpracovaným návodům, které jsem pochopila i jako úplný začátečník a v rámci kurzu jsem zvládla zpracovat celé album.

Helena Kašparová

Kurz rozhodně stojí za to. Naučíš se tvořit něco nového a ještě si přitom báječně odpočineš a přijdeš na jiné myšlenky. Díky kurzu budeš jistější, najdeš spoustu inspirace a díky tomu i odvahu stříhnout do těch krásných papírů, co zatím doma jen syslíš a nevíš jak do nich. Díky Rejce je to vážně snadné, návody jsou přehledné a jasné. Videa ti ukáží jak se se vším poprat.

Martina Vanin

Mala som vždy rešpekt z pohyblivých prvkov a myslela som si, že bez osobného kontaktu s lektorom sa to nedá zvládnuť. Príjemne ma prekvapuje, že aj podľa návodu som to dokázala.
Skúšala som vyrobiť niektoré pohyblivé prvky podľa videa na internete, nie vždy sa mi to však úspešne podarilo. Kurz ma presvedčil o tom, že je možné postupovať podľa návodu, vhodne organizovať svoj čas a využiť kreativitu a fantáziu.

Lenka Čertíková

Kdo tě bude kurzem provázet

Rejka Balcarová

Jsem lektorka kreativních kurzů, ze kterých si účastníci odnášejí originální vlastnoručně vyrobená díla a radost ze společného tvoření.

Jsem hračička, miluju práci s papírem, komunikaci s lidmi a relaxaci při tvoření. Baví mě vymýšlet kurzy, které jsou nápadité a zábavné.

Umím vysvětlit i složité věci jednoduše a dovést vás k výsledku, se kterým budete spokojeni. Podle mých návodů vyrobíte pop-up prvky, na které byste si samy netroufly.

Tento kurz absolvovalo už 347 nadšených milovnic papírového tvoření.

Potřebuješ se na něco zeptat?

Napiš mi na info@rejka.cz

account android arrow-alt-circle-down arrow-alt-circle-left arrow-alt-circle-right arrow-alt-circle-up arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up author bars behance blogger buffer caret-down caret-left caret-right caret-square-down caret-square-left caret-square-right caret-square-up caret-up cart-menu-1 cart-menu-2 cart-menu-3 cart-menu-4 categories chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up clock close comments cookies copyright coupon-discount date-modified date-published discord double-arrows-down double-arrows-left double-arrows-right double-arrows-up dribbble envelope-open envelope eye facebook fax flickr foursquare github gmail google-drive grid-view hashtag hollow-ring homepage instagram ios level-down-alt level-up-alt line link linkedin list-view login logout long-arrow-alt-down long-arrow-alt-left long-arrow-alt-right long-arrow-alt-up medium messenger mobile-menu mobile phone pinterest place qq quote-left quote-right quotes reading-time-hourglass reading-time-stopwatch reddit rss scroll-to-top search shazam shopping-bag shopping-cart side-panel-opening-2-left side-panel-opening-2-right side-panel-opening-left side-panel-opening-right skype slack small-arrow-down small-arrow-left small-arrow-right small-arrow-up sms snapchat soundcloud spinner spotify stackoverflow sync telegram tiktok times-circle tinder trello tripadvisor tumblr twitch twitter viber vimeo vine vkontakte website wechat whatsapp windows wishlist xing yelp youtube zoom