Kurzy v květnu, červnu a červenci 2017

Po delší době se dostávám ke svému blogu, abych zrekapitulovala kurzy, které jsme vedla na konci jara a začátku léta.

V sobotu 13. května to byl akreitovaný kurz Dekorování textilu v MŠ Škvorec, na kterém jsme zdobili plátěnou tašku a vyráběli přívěšky ze smršťovací fólie, která účastnice kurzu doslova nadchla.

V pátek a sobotu 26. a 27. května jsme v Davoně uspořádali celodenní tvoření, během kterého jsem vedla jednu z pěti tvořivých dílen, a to na výrobu kytiček z foamiranu. Byl to opravdový kreativní maraton a bylo to super!

V sobotu 3. června se v Davoně konal letos třetí kurz Obraz se siluetou a opět na něm vznikly nádherné obrazy.

Ve středu 14. června jsem opět v Davoně vedla kurz Práce s pastely Gelatos, na kterém se sešla skvělá parta a bylo na něm opravdu veselo.

O den později, ve čtvrtek 15. června se konal můj poslední kurz v MC Pohádka v Jesenici – dekorování triček. Aktivně jsme tak s místní partou žen ukončily krásnou dlouholetou etapu Kreativních večerů s Rejkou, na kterých jsme při zvládání mnoha technik probraly život, děti, manžele i sebe a vždycky nám u toho bylo hezky. Protože se nás postupně scházelo stále méně, přišel čas tuto kapitolu uzavřít.

Ve středu 19. července se v Davoně krásně naplnil kurz Dekorování kartonového boxu, kde jsme si užili mixed média, decoupage a především práci se strukturovacími pastami.

Mám ráda svou práci, protože její součástí jsou kurzy, které si mohu vymyslet i zrealizovat a na kterých se setkávám se skvělými lidmi.

Díky za nakouknutí
a relaxujte tvořením!