Mé malé fotografické úspěchy

Muziku a muzikanty fotím už hodně dlouho, stejně jako se už pěkných pár let podílím na pořádání písničkové soutěže Notování, a to jako webová opečovávatelka a fotografka. Fotky z Notování, koncertů a festivalů jsou pak většinou k vidění na internetu ve fotogaleriích oněch akcí, málokdy najdou jiné uplatnění.

Kolegyně z Rady Notování letos vymyslela jako jednu z cen pro finalisty zarámovanou černobílou fotografii ve formátu A3 a   po jejím výběru se stalo, že autorkou všech vybraných obrázků jsem já. Lhala bych, kdybych tvrdila, že mě to nepotěšilo – potěšilo a hodně :). 

Tohle jsou ty fotky:

bartak-cb-web
Zdenek Barták & Milan Kramarovič – Praha
faux-cb-web
Faux Pase Fonet – Dobřany
flender-cb-web
Flender & spol. – Praha
humenecko-cb-web
Huménečko – Lipov na Moravském Slovácku
lazo-cb_web
Lážo plážo – Lysá nad Labem
Ve čtvrtek v pět - foto Rejka Balcarová
Ve čtvrtek v pět 

Shodou okolností jsem včera dostala CD od kapely Fajnbeat, které jsem na podzim fotila promo fotky a hádejte co? Celý booklet je z těchto fotek a vypadá to moc pěkně! Druhá fotografická radost v jeden den.

fajnbeat-cd

Mimochodem, finále Notování mělo fantastickou úroveň, byl to takový zhuštěný festivalový zážitek, všichni hráli naprosto skvěle. Cestou domů jsem si v autě pustila CD Fajnbeatu, a protože je i po hudební stránce perfektní, moje radost je úplná.

Děkuji za nakouknutí
a relaxujte focením.