Pohodlně se usaďte, zasněte se a představte si, co bude tvořit a vyberte si:

Živé kurzy

novinka – ŽIVÉ KURZY:

Kurzy, při kterých se osobně setkáváme a máme tak možnost se dobře poznat, mám hodně ráda. Vracím se k nim po pauze způsobené Covidovými opatřeními a mým přechodem do online světa, už se mi po živých kurzech stýskalo. Těším se, že kombinace online kurzů s těmi živými bude ta správná směsice možností, ze kterých si každý vybere to své.

Ráda přijedu i za vámi. Pokud si myslíte, že ve vašem městě se najdou zájemkyně a prostory, kde se dá živý kurz uskutečnit, napište mi nebo zavolejte, domluvíme se.

Pohyblivé přání s létajícími předměty

Praha

Přijďte si hrát s razítky a vykouzlete přání, které vám ostatní budou nedočkavě brát z ruky, aby mohli točit kolečkem a fascinovaně sledovat, jak předměty, květiny nebo motýli krouží nad přáním.

Kurz je vhodný pro začátečnice, všechno vás naučím na místě.

Pro podrobnosti klikněte na tlačítko s datem konání kurzu.

1 290 Kč

Přání s 3D domečky

úterý 21. února 2023, Praha

Velmi oblíbený online workshop nyní jako živý kurz! Přání s 3D domečky, které se nenápadně ukrývají v naprosto obyčejně vypadajícím „obalu” je překvapivé dokonce i pro muže, pány a kluky! Staňte se stavitelkami, je to snadné.

Kurz je vhodný pro začátečnice, všechno vás naučím na místě.

Pro podrobnosti klikněte na tlačítko s datem konání kurzu.

1 290 Kč

NÁVODY, PODLE KTERÝCH MŮŽETE HNED TVOŘIT:

Návody na papírová přání, krabičky nebo minialba jsou vymyšlené tak, že se vám podle nich vaši práci vždy podaří dokončit. Jsou podrobné, popsané krok za krokem slovy i obrázky a ověřené v praxi. Kombinace psaný návod v PDF doplňuje video návod, protože „někdo to rád video” (a co si budeme povídat, některé kroky jsou ve videu názornější). 

Návody v PDF si můžete stáhnout a vytisknout a díky tomu tvořit kdykoliv a kdekoliv i bez připojení na internet.

Minialbum, které vás uhrane svým prostorovým efektem, budete ho chtít otáčet stále dokola. Přitom ho snadno poskládáte do malé krabičky.

590 Kč

Mini album v podobě mnoha rozkládajících se i pevných krabiček, které lze navrstvit do čtyřpatrového dortu ozdobeného fotografiemi.

690 Kč

Velmi oblíbený kurz přetvořený v online návod, díky kterému dokážete kdykoliv opakovaně vyrobit pohyblivou kaskádu na fotky nebo obrázky.

590 Kč

Přání a dárek v jednom. Při jeho otevření se zvedne a pootočí panel, na kterém je bankovka, ten nejuniverzálnější dárek na světě.

490 Kč

Knížka se v přání rozevře a vypadá, jako by stála na stojánku. Přitom zavřené blahopřání se „tváří” jako úplně obyčejné.

490 Kč

Nebuďte troškaři a postavte hned dva domy nebo třeba perníkové chaloupky. Okouzlíte malé i velké oslavence včetně mužů. 🙂

490 Kč

Tajemství tohoto pohyblivého přání je schované za (zá)clonou a odhalí se při jeho otevírání, které napodobuje clonu fotoaparátu.

490 Kč

Oživte svá přání nebo stránky v albu 3D písmeny nebo číslicemi. V e-příručce  získáte potřebné informace a podle šablon si kdykoliv vyrobíte jakékoliv 3D písmeno nebo číslici.

390 Kč

ONLINE KURZY:

Několikatýdenní online kurzy tvoření z papíru vypisuju několikrát do roka. V kurzech vás provedu tvořením několika menších projektů (např. jarní blahopřání a krabičky s hýbacími prvky) nebo jednoho velkého projektu jako je třeba hravé interaktivní album s hýbacími prvky. Krok za krokem se spolu s ostatními účastnicemi kurzu seznamujete s novými postupy a s úžasem sledujete, co vše umíte vytvořit. Vaše radost se pak šíří dál v podobě nádherných papírových dárků a darů. Co se v online kurzu naučíte, po zbytek vašeho tvořivého života jako když najdete. 🙂 

Pokud tady právě není žádný online workshop vypsaný, neznamená to, že nic nechystám, jen je zrovna období mezi kurzy. Chcete-li se o nových kurzech dozvědět jako první, zapište se na čekací listinu:

JEDNORÁZOVÉ ONLINE WORKSHOPY:

Online workshop je skvělá příležitost tvořit společně s ostatními, aniž byste musely opouštět teplo domova. Přihlásíte se, připravíte si vše potřebné a v daný den a hodinu se připojíte k vysílání. Ani se nemusíte ukazovat na obrazovce, můžete klidně tvořit nenalíčená a v pyžamu. 🙂 Navíc se vůbec nic nestane, když vám to nakonec v daném termínu nevyjde, protože budete mít k dispozici záznam a návody, takže si vše v klidu vytvoříte i sama.

Pokud tady právě není žádný online workshop vypsaný, určitě nějaký připravuju, takže se sem jednou za čas mrkněte, ať žádný nepropásnete.

DÁRKOVÉ POUKAZY:

Dárkový poukaz můžete věnovat své dceři, mamince, babičce nebo kamarádce, aby si sama mohla vybrat, jaký návod, workshop nebo kurz si vybere.

Poukaz má platnost 90 dní od zakoupení a je v digitální podobě. Při objednávání vyplníte jméno a příjmení toho, komu poukaz věnujete a kdo jej pak bude uplatňovat.

Produkty jsou ve Stánku u Rejky seřazeny podle typů.