Návody k zakoupení

AKCE do neděle 3. 3. 2024

SLEVA 29%

na všechny samostatné návody a minikurzy,
které jsou právě v nabídce.

Stačí při objednávce napsat do slevového políčka slovo:
29unor

⬇️ ⬇️ ⬇️

Přání s třemi pohyblivými koly

NOVINKA

Přání s pohybujícími se koly

Mechanismus, který pohybuje třemi koly najednou a přitom je celý jenom z papíru? Ano!

A když ho vložíte do přání s průhledným okénkem, obohatíte sebe i vaše známé o fascinující pohled na otáčející se soukolí tam a zpět, tam a zpět…

490 Kč

Přání s 3D peněženkou vás zachrání, když nevíte, jak darovat peníze. Otevřete přání a před vámi se postaví krásná peněženka s prostorem na bankovnky i kapsou na mince…

490 Kč

Vyrobte kouzelné blahopřání které nemůžete pustit z ruky, protože musíte stále dokola točit kolečkem pozorovat létající motýly, květiny, deštníky…

590 Kč

Vyrobte si malé album s 3D prvky, jehož tvorba vás bude bavit a výsledek zase pobaví každého, kdo si bude minialbum prohlížet. Navíc se vejde do kabelky, co víc si přát?

1 390 Kč

Minialbum, které vás uhrane svým prostorovým efektem, budete ho chtít otáčet stále dokola. Přitom ho snadno poskládáte do malé krabičky.

590 Kč

Mini album v podobě mnoha rozkládajících se i pevných krabiček, které lze navrstvit do čtyřpatrového dortu ozdobeného fotografiemi.

590 Kč

Velmi oblíbený kurz přetvořený v online návod, díky kterému dokážete kdykoliv opakovaně vyrobit pohyblivou kaskádu na fotky.

590 Kč

Přání a dárek v jednom. Při jeho otevření se zvedne a pootočí panel, na kterém je bankovka, ten nejuniverzálnější dárek na světě.

490 Kč

Knížka se v přání rozevře a vypadá, jako by stála na stojánku. Přitom zavřené blahopřání se „tváří“ jako úplně obyčejné.

490 Kč

Nebuďte troškaři a postavte hned dva domy nebo třeba perníkové chaloupky. Okouzlíte malé i velké oslavence včetně mužů. 🙂

490 Kč

Nemusíš o ničem přemýšlet, vezmeš si návod a hned tvoříš.
Kdy chceš a kde chceš.