Přání Blue Stars Shadow Box

V posledních dnech jsem si dala za úkol vrátit se ve své volné tvorbě k výrobě přání a při tom vzít do ruky co nejvíc nových i starších pomůcek a materiálů, aby mi doma neležely jen tak bez užitku. Mojí inspirací byla především videa Jeniffer McGuire, určitě se na ně někdy podívejte.

Dnes vám ukážu přání vyrobené z nádherných papírů ze sady Blue Stars od Stamperie (loňská vánoční kolekce). Na první pohled přání vypadá jako každé jiné.

Ale když ho otevřete, do prostoru se jako kouzlem zvedne tzv. Shadow Box se třemi vrstvami. Horní dvě mají proříznutý menší a větší kulatý rámeček s falešným prošitím, na spodní vrstvě je nalepený obdélník ze scrapbookového papíru.

Tanečnice nebo víly jsem stejně jako texty vystřihla ze scrapbookových papírů a nalepila tak, aby částečně zakrývaly prostor uvnitř okýnek.

Základ je z kraftového papíru a bílé falešné prošití je namalované bílým popisovačem POSCA. Kdybych chtěla přání někomu darovat, svůj vzkaz bych napsala bíle na vnitřní stranu obálky.

Na videu vidíte, jak se z přání, které snadno dáte do obálky stane trojrozměrný objekt. Je to krásné, nečekané, a to mě na tom baví :).

Děkuji za nakouknutí
a relaxujte tvořením!