Přání s rozstříhanou fotografií

Fotografie nádherně kvetoucí vistarie mě inspirovala k tvorbě tří přání, která jsou stejná i jiná zároveň. A navíc je jejich výroba velmi rychlá. Výroba přání s rozstříhanou fotografií se hodí na společné tvoření s dětmi, užijete si při tom spoustu zábavy.

barvy podkladových papírů k výrobě přání s rozstříhanými fotografiemi vycházejí z barev na fotografii

Nejdřív jsem si vytiskla fotografie a vybrala tři jednobarevné čtvrtky, jejichž odstín se nachází na fotce. Světle zelenou, fialovou a bílou.

fotografie rozstříhané na proužky a obdélníčky

Fotografie jsem zmenšila na velikost 9 x 12 cm a každou z nich jsem rozstříhala jiným způsobem. První jsem rozstříhala na vodorovné, druhou na svislé proužky a třetí na obdélníčky. V budoucnu mi budou přání sloužit jako vzorník, ke kterému přidám ještě další varianty dělení obrázků nebo fotek.

základy přání jsou složené ze čtvrtek různých barev velikosti A5 složených napůl

Z jednobarevných čtvrtek jsem připravila základy přání velikosti A5 přeložené napůl.

rozstříhané fotky nalepené na základy přání

Na každý základ jsem poskládala a nalepila jednu fotku. Už takže se mi výsledek líbil, ale nebyla by to přání, kdyby na nich nebyl nějaký nápis.

vlaječky z jednobarevných čtvrtek

Tak jsem si z obdélníků velikých 2,5 x 6 cm vyrobila vlaječky ve stejných barvách jako základy přání a ručně na ně napsala text „všechno nejlepší“.

hotová tři přání s rozstříhanými fotografiemi

Vlaječky jsem podlepila 3D lepicími čtverečky a umístila je na blahopřání.

Každá kombinace tvaru a barev na přání s rozstříhanou fotografií působí jinak a každá má své kouzlo. Která varianta se vám líbí nejvíc?
Další inspirace k (nejen) papírovému tvoření najdete v kategorii inspirace.

Děkuji za nakouknutí
a relaxujte tvořením!