Scrapbookové vzpomínky na Švýcarsko 2013

Nedávno jsem mezi svými materiály našla hromádku fotek a scrapbookových papírů, které jsem chtěla hned po dovolené ve Švýcarsku v roce 2013 zpracovat do alba, ale nějak jsem se k tomu nedostala. Tak jsem si je rozložila po stole a jednoduchým způsobem je během několika večerů dotvořila.

Zároveň jsem si vybavila všechny krásné momenty naší dovolené, která začala jízdou přes Rakousko a Lichtenštejnsko. Ve Vaduzu jsme byli skoro sami, krátce jsme se prošli po městě a pak jsme jeli dál.

První zastavení bylo v Luzernu, kde jsme si samozřejmě prohlédli staré město. Větší zážitek jsme ale měli z jízdy strmou úzkokolejkou na horu Pilatus a nahoře na hořejsme si ještě dali procházku.

V Ženevě se nám nejvíc líbilo v Cernu, na stránce je ale zachycený moment, kdy nás skrápí voda z obrovské fontány na ženevském jezeře.

Při přejezdu do hor jsme se zastavili u hradu Chillon, kde se na stejném místě jako my fotil jeden turista za druhým :).

Na Malý Matterhorn jsme se dostali lanovkami a nahoře jsme si užívali sníh, ledové království a výhledy.

I další dva dny jsme chodili po horách, už ale v menších nadmořských výškách. Bylo tam krásně,

Neustále jsme se pohybovali nad Aletschským ledovcem, na který byl dechberoucí, ale i smutný pohled při pozorování (díky starším fotkám na panelech na vyhlídkových místech) jeho neustálého úbytku.

Kdyby to šlo, zase bych se na ta místa vrátila :).

Nakonec z toho všeho tvoření a vzpomínání vzniklo 12 scrapbookových stránek, které jsou spíš minimalistické, ale mně se takhle líbí!

Díky za nakouknutí
a relaxujte tvořením.