Visačky na dárky na poslední chvíli

Letos jsem se v předvánočním čase tak trochu zapomněla věnovat tvorbě přání a málem bych nevyrobila ani žádné visačky na dárky. Naštěstí jsem si nedávno pořídila elektrický vyřezávací stroj a při jeho testování jsem si vyřezala různé tvary jen tak do zásoby. Takže jsem teď mohla tvořit hodně narychlo.

Všechny tvary jsem vyřezávala z bílých čtvrtek s různými strukturami ze sady Ivory od Sizzixu, kterou jsem si koupila už loni a ještě jsem ji zdaleka nevypotřebovala. Díky bílé barvě mají i květiny zimní nádech a hodí se v tomto ročním období na jakékoliv výrobky. Čtvrtka, která mi zbyla po vyřezání květin, mě láká k použití jako šablona, je nádherná.

čtvrtka, kterou možná použiju jako šablonu

Vyřezávání šlo dobře a rychle, pak jsem ale výřezy odložila a čekala na nápad, co s nimi. Kromě delikátních květin jsem si vyřezala i nepravidelné zaoblené tvary ze dvou sad od Marianne Design. Ty jsem si koupila online v domnění, že jde o jemné proužky, nikoliv o plné tvary, ale nevadí mi to, i tyto tvary se dají krásně využít.

Když jsem při balení dárků přemýšlela, jaké visačky letos vytvořím, přišly mi na mysl připravené výřezy. Společně se sadou papírů Let it Snow od Creative Word of Crafts, která je specifická tím, že kombinuje slabší jednostranně potištěné papíry s předvyřezanými obrázky na silnějších čtvrtkách, bylo rozhodnuto.

sada papírů Let it Snow

Výřezy, tekuté lepidlo, děrovačka a klasická balicí stužka stačily k tomu, aby vznikly visačky na dárky netradičních tvarů, šlo to jako po másle.

hotové visačky netradičních tvarů

Jména napíšu na zadní stranu, místa je tam spousta, možná se pokusím o krasopsaní. 🙂 Věřím, že se visačky i dárečky budou líbit.

visačky na dárcích

Užijte si krásné Vánoce se svými blízkými
a když na to přijde, relaxujte tvořením.

PS: Vyřezávací šablony i papíry jsem si pořídila v Davoně.